EnglishRussianTurkish
EnglishRussianTurkish

Kurumsal

Proservice Company olarak birden fazla sektörde hizmet veriyor, Müşterilerimizi yüksek kaliteli hizmet ile tanıştırıyoruz.

Proservice Company, Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, Endüstriyel Mutfak; Catering; Satış ve Pazarlama sektörlerinde faaliyet gösteren Proservice Company yanı sıra yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürmektedir. Proservice Company Şirketleri 100’ü şkın çalışanıyla müşterilerine üstün müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet vermektedir.

Proservice Company’nin ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, Grup dünya ölçeğinde saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle, Türkiye’yi bütün dünyada temsil etmektedir. Proservice Company’nin, Proservices-Baku ile Endüstriyel Mutfakl sektöründe ve Pro Catering ile Catering sektöründe hizmet vermekte ve ortaklıkları bulunmaktadır.

Proservice Company’nin yönetim yaklaşımı kurumsal bilinci yansıtmaktadır. Bunun yanında sosyal sorumluluk çalışmalarını yürütürken insanların hayatlarında bir iz bırakmayı ve günlük yaşamı daha iyi bir hale getirmeyi amaçlamaktadır. Proservice Company Şirketlerinin geniş çapta vizyon ve misyonları doğrultusunda iştirakleri de bulunmaktadır.

Hayata geçirilen büyük hedeflerin yanında, Dünya’da ses getirecek Projeleri yönetmek ve onlara öncülük etmek istemektedir.